Najwięcej spamu dostali:
- (2856) seweryn.li...
- (482) esdek
- (340) PSZEGRYF
- (315) dybek
- (270) niepodam
- (252) nie
- (230) dupa
- (196) Grypserka
- (194) PISowiec
- (171) test
- (168) TRYNIU
- (163) FUGOL
- (163) ajet
- (152) BlokEkipa
- (148) Ciupak
- (137) nina
- (134) kacper
- (132) INCEL
- (129) temurintea...
- (129) droo
- (124) aaa
- (122) lollek
- (111) lol
- (107) Nieczystem...
- (105) kozak
- (96) ala
- (95) pisior
- (93) jan
- (92) KAFETERIA
- (88) TENTYPMESS
- (86) UMNIENAWSI
- (86) auto_evo
- (83) SZPICEL
- (80) jad
- (77) grylogiczn...
- (77) eldescento
- (76) salceson
- (76) okon
- (74) aaa1
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
